www.lekasoccer.com
igol radio
Dzisiaj jest:

STORE RULES


Wszystkie zakupy dresów koszulek, spodenek, t-shirtów itp.dokonywane sa na stronie www.lekasoccer.com po kliknięciu na wydzieloną przestrzeń Eagles Store, specjalnie ukierunkowana dla klubu Eagles Hickory Hills
Zakupy w sklepie dokonywane są według następującej kolejności:
2.1. Złożenie zamówienia poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zakupów i wysłanie do sklepu.
2.2. Potwierdzenie zamówienia poprzez kliknięcie na link w wysłanym przez sklep e-mailu (wysyłany jest w ciągu 48h od złożenia zamówienia).
3. W przypadku niespełnienia któregokolwiek z wyżej podanych punktów zakupy uznaje się za niedokonane.
4. Zamówiony towar zostaje wysłany do zamawiającego najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia.
5. Klient jest informowany o wszelkich opóźnieniach związanych z realizacją zamówienia np. z powodu braku towaru.
6. Towar zostaje wysłany w zalezności od wyboru klienta: za pośrednictwem Poczty lub UPS, chyba że zamawiający zobowiąże się do odebrania osobiscie podczas treninfu lub meczu, bez kosztów wysyłki.
7. Przy zamówieniu przekraczającym wartość $ 200.00
8. Zamawiąjcy płaci za towar przy jego odbiorze, czekiem lub kartą kredytową bezpośrednio doręczycielowi chyba że płatność została wcześniej dokonana za pomoca karty płatniczej lub przelewem, paypal.

10. Prawo rezygnacji z zakupionego towaru nie obowiązuje przy zawieraniu umów sprzedaży na odleglość dotyczących produktów, przy których klient określa specyfikację produktu lub które jednoznacznie zostały przygotowane pod konkretne osobiste wymagania klienta. W szczególności dotyczy to produktów w których klient określa wzór lub tekst nadruku. Gwarancje ustawowe pozostają w mocy.
11. W przypadku wadliwych towarów lub błędów w zamówieniu, gwarantujemy ich wymianę na towar nieuszkodzony/właściwy, pod warunkiem zgłoszenia w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jednocześnie informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem lub na nasz koszt. Wadliwy towar wraz z dowodem zakupu należy odesłać do nas pocztą. Po rozpatrzeniu reklamacji zwrócimy koszty odesłania paczki.
12. Nieuzasadnione reklamacje, uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru nie będą brane pod uwagę. Wszelkie koszty związane z tego typu przypadkami pokrywa zamawiający.